MENU
BAU.BISF

Comments (0) Views: 10329 Bariery

Wyjmowane bariery BISF. Kontrolowana wysokość barier

Wyjmowane bariery BISF zostały stworzona ze specjalnie skonstruowanego tworzywa sztucznego i-PLAST. Bariery są wyjmowane, dzięki czemu można dopasowywać wysokość w zależności od danych potrzeb ochrony magazynu.

Stały wspornik wykonany z materiału ERTAX utrzymuje stabilność konstrukcji. System charakteryzuje się ekstremalną odpornością i wytrzymałością.

Zastosowanie:

Ochrona maszyn, bram, budynków, regałów magazynowych, odgradzanie ciągów pieszych (hale, magazyny, parkingi, fabryki itd)

Materiał:

Wyjmowane Bariery BISF wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego i-PLAST, wyprodukowanego na bazie polimerów. Takie łączenie pozwala na produkcję dowolnych, różnorodnych kształtów i geometrii. Tworzywo sztuczne i-PLAST, charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na uderzenia, a także na uszkodzenia powstałe w wyniku pożaru, warunków atmosferycznych. Materiał ten jest też nietoksyczny, dlatego tak chętnie kupowany jest do magazynów i hal produkcyjnych, których wymogi jakościowe są bardzo wysokie. Na dowód tego nasz produkt posiada certyfikat HACCP, którego wymagane normy są bardzo rygorystyczne.

Dzięki zastosowaniu w mieszance tworzywa ERTAX (podlegającego wnioskowi patentowemu), bariera jest bardzo elastyczna i odporna na nawet najsilniejsze wstrząsy. Zamontowany system SBS odpiera każde uderzenie nie powodując przy tym wyrwania bariery z posadzki – wyjmowane bariery BISF to solidne, ale i mobilne bezpieczeństwo hali.

Dane techniczne:

Wysokość całkowita: 560mm

Szerokość: 105mm

Dostępność długości: 0,5m-3,0m

Montaż:

Mocowanie za pomocą sześciu 20mm kotew opartych na gumach amortyzujących (NBR).

Realizacje

wyjmowana bariera BISF

wyjmowana bariera BISF

wyjmowana bariera BISF

wyjmowana bariera BISF

Certyfikaty

logo_SGS_haccp150

Comments are closed.